Kupuj produkty STIHL przez internet

Dealer STIHL Online

Dealerzy STIHL Online to Ci Dealerzy, którzy oferują produkty STIHL zarówno stacjonarnie jak i w sprzedaży internetowej. U wszystkich Dealerów STIHL Online możesz rezerwować produkty. U bardzo wielu z nich wybrane urządzenia można kupić online.

Za pomocą ikonki STIHL Online Partner można znaleźć Dealera STIHL Online w wyszukiwarce Dealerów.

W zależności od produktu Dealerzy STIHL Online oferują następujące możliwości:

Rezerwacja online

Te produkty możesz bez zobowiązań zarezerwować online i odebrać w sklepie stacjonarnym Dealera STIHL Online. Oferuje on przy tym indywidualne doradztwo i specjalistyczny serwis. Twoje bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze, dlatego Dealer STIHL Online udzieli Tobie obszernego instruktażu, który umożliwi bezpieczną pracę.

Kup online i odbierz

Te produkty można kupić online i odebrać w sklepie stacjonarnym Dealera STIHL Online. Oferuje on przy tym indywidualne doradztwo i specjalistyczny serwis. Twoje bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze, dlatego Dealer STIHL Online udzieli Tobie obszernego instruktażu, który umożliwi bezpieczną pracę.

Zamów online i zleć wysyłkę

Te produkty możesz zamówić online i poprosić o wysyłkę do domu. Dealerzy STIHL Online służą Tobie również w tym przypadku osobistym doradztwem, fachowym instruktażem i specjalistycznym serwisem. Wielu Dealerów oferuje wysyłkę towaru za pobraniem.

Dostawa osobista

U części Dealerów STIHL Online możesz zamówić wybrane produkty online i wybrać opcję dostawy osobistej w określonym rejonie. Rejon ten określa Dealer STIHL Online. Produkt zostanie dostarczony z odpowiednim instruktażem i przekazany w stanie gotowym do użycia. Dealerzy STIHL Online zawsze służą dodatkową pomocą w swoich sklepach stacjonarnych.

Cofnij